Liposukcja Izbica Kujawska

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy patrzymy w lustro oraz nie potrafimy się nadziwić, jako dużo poprawiłoby się swoje ciało w rozwoju ostatnich paru lat. Nagle ujawnia się, że mamy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) oraz nie potrafimy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w pomieszczeniach, gdzie pragnęły być kilku masa ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, oraz z czasem podejmuje być coraz gorzej. Kiedy żadne ćwiczenia i diety nie pomagają, z dopłatą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Janikowo

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne zabiegi, które stosuje wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W obecnym punkcie skupimy się na ważnej z obecnych dwóch możliwości modelowania ciała, a szczegółowo na świeżej technologii liposukcji laserowej, obsługiwanej przez ekspertów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki wykorzystaniu najnowszej metod LipoLife 3G efekty braku są widoczne gołym okiem w wyjątkowo niedługim okresie po skończeniu pracy, a okres rekonwalescencji pacjenta włącza się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Janikowo

Sposobowi mogą być poddawane różne części ciała. Procedury medyczne zajmujące się najogromniejszą marką to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie tłuszczu z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u mężczyzn).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego rodzaju postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg prowadzony istnieje w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które daje specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Janikowo

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został zmodyfikowany w taki podejście, aby jako wysoce ułatwić pacjentowi przybycie do siebie po zabiegu. Przede każdym grana jest niewielka liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie nowoczesnego urządzenia LipoLife 3G kupi na osiągnięcie maksymalnie dobrego efektu przy bardzo skróconym czasie rekonwalescencji pacjenta.

W relacji od wcześniejszych rozpoznań i charakterze, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja że być spełniona miejscowo czy na szerszym obszarze. W wczesnym przypadku zabiegowi sugeruje się takie części ciała, jak podbródek, boczki i kolana. środek na konkretnym zakresie to np. liposukcja brzucha lub ud.

Nierzadko zdarza się, że pacjenci życzą sobie, aby zarobiony w czasie zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w obcym zajęciu ich własnego ciała. Z ostatniej propozycje korzystają głównie kobiety, chcąc zmienić objętość swoich piersi lub pośladków. Taka metoda przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak wychodzi z doświadczeń, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy temat i truje się do przeszczepu.
Liposukcja Janikowo

Przygotowanie do zabiegu odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko grana istnieje w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej wykonania obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre z nich toż:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do wdrożenia procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża i jedzenie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Jest wiele więcej czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego rodzaju zabiegu medycyny estetycznej. W wypadkach, gdy liposukcja stanowi metodę zbyt inwazyjną dla poszczególnej jednostki, niekiedy kieruje się lipolizę.

Liposukcja Janikowo

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o