O Wonga

Wonga.com jest znanym portalem, który oferuje pożyczki krótkoterminowe na korzystnych warunkach. Obecnie przecież nie brakuje osób, które z różnych przyczyn potrzebują szybkiej pożyczki będącej szybkim zastrzykiem gotówki. Trzeba pamiętać, że warto korzystać jedynie z oferty sprawdzonych firm pozabankowych udzielających takich kredytów, dzięki czemu możemy mieć pewność 100% bezpieczeństwa zawieranej umowy i tego, że spłata przebiegnie zgodnie z ustaleniami. Takie gwarancje daje właśnie wonga.com.

Pożyczka Wonga

Wonga.com, czyli firma z tradycjami

Wonga.com jest brytyjskim przedsiębiorstwem z długoletnimi tradycjami. Istnieje na rynku od października 2007 roku i obecnie ma swoje placówki w Londynie, Kapsztadzie, Toronto, Dublinie i oczywiście w Warszawie. W Polsce działalność firmy prowadzona jest od 2013 roku. Lata działalności na rynku i konkurowanie z innymi firmami pożyczkowymi sprawiły, że wonga obecnie jest jednym z liderów na rynku i cieszy się tysiącami pozytywnych opinii zadowolonych klientów, którzy korzystali już z ofert pożyczek krótkoterminowych. Od jakiegoś czasu firma współpracuje z programem Payback, dzięki czemu rzetelni klienci mają możliwość uzyskiwania dodatkowych punktów za terminowe spłaty swoich zobowiązań, co uatrakcyjnia ofertę.

Działalność internetowa wonga.com

Wonga.com to jedna z firm oferująca rozwiązania drogą on-line, co pozwala nam uniknąć stania w długich kolejkach w bankach przy staraniach się o pożyczkę. Jest to strona, na którą każdy może zajrzeć i dobrać dla siebie odpowiednią ofertę, wystarczy tylko posiadać stabilne połączenie z Internetem. Dzięki stronie można w sposób on-line dobrać odpowiednią wysokość pożyczki i okres jej spłaty.

Wonga oferuje dla nowych klientów pożyczkę sięgającą od 50 do nawet 10000 złotych, którą można spłacać maksymalnie do 60 dni. Po wyborze odpowiedniej oferty należy dokonać procesu rejestracji, który powinien trwać nie dłużej niż 15 minut. Podczas poszczególnych etapów rejestracji potwierdzamy wysokość pożyczki i okres spłaty, wysokość rat i podajemy wszystkie niezbędne dane osobowe. Na samym końcu wymagane jest wykonanie przelewu weryfikacyjnego na konto wonga, w wysokości zaledwie 1 grosza, co jest potwierdzeniem autentyczności podanych przez potencjalnego klienta danych.

Wonga.com – dlaczego warto zdecydować się na pożyczkę?

Wonga.com cieszy się bardzo dobrymi opiniami i tysiącami zadowolonych klientów. Oferuje bardzo korzystne warunki pożyczek krótkoterminowych, które są w stanie uratować domowy lub firmowy budżet i to bez zbędnych, uciążliwych formalności. Decyzje odnośnie przyznania pożyczkę mogą być wydane w zaledwie 15 minut, co bardzo liczy się, kiedy potrzebujemy szybkiego zastrzyku gotówki.

W bankach proces ten jest bardziej rozwlekły, trwa niekiedy tygodniami i wymaga wielu formalności – na wonga.com wszystko można załatwić w bardzo szybkim czasie, nie wychodząc z domu i również bez nerwów. Jest to opcja wygodna dla osób o ograniczonej możliwości ruchowej lub które nie przebywają w miejscu zamieszkania, a nie mają innego źródła pożyczki. Szacuje się, że Wonga udzieliła już ponad 5 milionów pożyczek – co świadczy o zaufaniu, jakim na całym świecie darzona jest firma. Tradycje, dobre opinie, pożyczki udzielane na podstawie korzystnej umowy – właściwie nie ma powodu, aby nie zdecydować się na ofertę pożyczki od wonga.com, jeśli tylko potrzebujemy szybkiej gotówki.