Rejestracja

 

Wiele osób szuka szybkiej pożyczki, którą można brać bez zbędnych formalności i nawet w przeciągu 15 minut. Właściwie to po co wychodzić z domu, jeśli kredyt można otrzymać wypełniając wniosek złożony drogą on-line. Jednym z najpopularniejszych i sprawdzonych firm pozabankowych mających w swojej ofercie pożyczki on line jest wonga.com. Pozwala na szybki zastrzyk gotówki, formalności i stanie w kolejkach odstawiając na dalszy plan. Warto jednak wiedzieć, jak postępować krok po kroku, aby dokonać poprawnej rejestracji na stronie, dzięki czemu uda nam się uzyskać szybką pożyczkę.

Wonga Rejestracja

Wonga.com – co znajdziemy na stronie?

Pierwszym krokiem jest otwarcie strony wonga.com – nie ma znaczenia czy zrobimy to poprzez urządzenie mobilne czy komputer stacjonarny, jednak druga opcja dla większości może być znacznie wygodniejsza, szczególnie przy czytaniu warunków rejestracji. Na stronie www znajdziemy wszystkie niezbędne informacje odnośnie możliwości otrzymania pożyczki, kwoty którą możemy pożyczyć i czasu trwania zobowiązania. Indywidualnie można również określić wysokość rat, tak aby były one dopasowane do naszych potrzeb. Trzeba bowiem pamiętać, że terminowe spłacanie rat chroni nas przed odsetkami, jednak zwlekanie ze spłatą może powodować naliczanie karnych odsetek! W razie pytań, strona wonga.com udostępnia metody szybkiego kontaktu on-line lub telefonicznego, zainteresowani klienci mogą w sposób bezpośredni rozwiać ewentualne wątpliwości odnośnie udzielanej pożyczki. Strona wonga.com oferuje dla nowych klientów opłacalne pożyczki wynoszące od 50 do nawet 10000 złotych, dla których czas spłaty wynosi od 1 do 60 dni.

Jak dokonać rejestracji na wonga.com?

Aby dokonać rejestracji należy wybrać na wonga.com konkretną, interesująca nas pożyczkę i złożyć wniosek drogą internetową. Formularz rejestracyjny jest błyskawiczny, jego wypełnienie nie powinno zająć więcej niż 15 minut. Wcześniej należy przygotować dowód osobisty oraz numer konta bankowego. Kiedy wybierzemy interesującą nas ofertę, klikamy w przycisk „chcę pożyczkę krótkoterminową” – zostaniemy odesłani do okienka rejestracji, w którym należy podać numer PESEL, adres e-mail oraz hasło. Należy również potwierdzić punkt zapoznania się z polityką prywatności wonga.com oraz regulaminem serwisu, dostępnym pod wskazanymi linkami, a ponadto wyrazić zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Co dalej?

Kolejnym krokiem po dokonaniu poprawnej rejestracji będzie przejście do okienka w którym będziemy mieli do czynienia z wszystkimi informacjami odnośnie wybranej przez nas opcji pożyczki krótkoterminowej – warto zapoznać się z tymi danymi i sprawdzić, czy wszystko się zgadza. Następnym krokiem jest wypełnienie wskazanych na stronie pól, do których należy wpisać dane osobowe zgodne z informacjami zawartymi w dowodzie osobistym, dane dotyczące zatrudnienia oraz informacje kontaktowe. Następnie klikamy „dalej” i czekamy na sms potwierdzający złożenie wniosku.

Jak zakończyć proces rejestracji?

Otrzymanie sms-a nie jest jednoznaczne z zakończeniem rejestracji. Aby dopełnić wszystkie formalności należy zweryfikować numer konta bankowego, dokonując przelewu na konto wonga.com w wysokości 1 grosza. Dzięki temu będziemy mogli potwierdzić prawdziwość podanych danych, a wonga będzie w stanie przelać nam pieniądze na wskazany numer konta. Wnioski o pożyczki rozpatrywane są bardzo szybko, informację odnośnie przyznania pieniędzy klient zawsze otrzymuje na adres elektroniczny oraz drogą sms. Zwykle wszystkie formalności są załatwiane w ciągu jednego dnia.