Współpraca

Współpraca dla agentów i pośredników finansowych.

Współpraca dla agentów.

Traider.pl posiada ogromną liczbę agentów, którzy współpracują z nimi na terenie całej Polski. Należą do liderów na rynku odnośnie pośrednictwa kredytowego i cały czas chcą się rozwijać. Ich celem jest spełnianie oczekiwań klientów. Zależy im na współpracy z takimi osobami, które po pierwsze potrafią rozmawiać z ludźmi a do tego wykorzystają swoje znajomości w celu sprzedaży produktów między innymi takich jak: leasing, pożyczki, chwilówki oraz kredyty.

Praca agenta jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób dla których ważna jest dowolność. Traider.pl nie określa żadnych określonych planów sprzedaży. Nikt na nikim nie wywiera żadnej presji sprzedażowej. Pensja agenta wynika z prowizji od każdej transakcji a każda prowizja jest ustalana z góry i naliczana za każdym razem. Traider.pl szybko przelewa należności swoim agentom.

Traider.pl kieruje swoją ofertę współpracy do osób bezrobotnych poszukujących pracy na pełen etat ale również do osób, które poszukują dodatkowego źródła dochodu. Praca ta jest na tyle elastyczna, że agent sam ustala swój czas pracy dlatego też może połączyć tą pracę ze swoją praca zawodową. Traider.pl specjalizuje się głównie w ofercie leasingowej i pożyczkowych. Dlatego też poszukują osób z branży motoryzacyjnej. Agent podczas rozmowy podpisuje z klientem umowę leasingową lub kredytu i może to zrobić od razu na miejscu. Posiadają bardzo ciekawe oferty, z których korzystają klienci. Cieszą się zadowoleniem wśród klientów.

Oczywiście oferta firmy nie jest kierowana tylko do branży motoryzacyjnej. Wygodą tej pracy jest również to, że każdy agent może ją wykonywać w każdym momencie i miejscu. Oprócz tego zapewniają bezpłatne szkolenia oraz narzędzia a także wsparcie w pomocy bez-pośredniej, wsparcie techniczne oraz promocyjne.

Współpraca dla partnerów biznesowych.

Traider.pl poszukuje partnerów biznesowych, którzy wzbogacą wachlarz usług firmy. Oprócz współpracy gwarantują również wysoką skuteczność sprzedaży usług. Traider.pl kieruje swoją ofertę do wszelkich instytucji finansowych oraz banków, które chcą zyskać nowe rynki zbytu i liczą na wzrost sprzedaży.

Traider.pl do swoich kanałów dystrybucyjnych zaliczają: agentów mobilnych. Jest już ich ponad 13 tysięcy. Trafiają oni do setek osób w całej Polsce, którym przedstawiają oferty. Innym kanałem dystrybucyjnym jest dział call center. W dziale tym pracuje sama wykwalifikowana kadra z długoletnim doświadczeniem. Oni również codziennie kontaktują się z potencjalnymi klientami w celu oferowania usług. Ostatnim kanałem są strony internetowe nad którymi cały czas pracują informatycy. Strony te pozwalają na reklamę usług. Skuteczność tego kanału jest naprawdę ogromna ponieważ wpływa do nich ogromna liczba wniosków internetowych.

Interesuje ich współpraca z takimi branżami jak: motoryzacyjna, reklamowa, ubezpieczeniowa, telekomunikacyjna, energetyczna i inne. Traider.pl interesuje współpraca z takimi branżami, których produkty czy usługi będzie można rozpowszechniać za pomocą ich urządzeń i rozwiązań.

Traider.pl serdecznie zaprasza do współpracy.