Pitbull nowe porządki Barlinek gdzie obejrzeć?

Pitbull, to jeden z tych obrazów, który pełni w napięciu, mrozi krew w żyłach oraz jest naprawdę dużo scen akcji, że z gwarancją nie można nazwać go filmem nudnym i monotonnym. Nosimy w nim bowiem do rezygnowania z szkołą warszawskich policjantów, którzy podążają tropem zorganizowanej grupy przestępczej, zamieszanej w duże zdjęcia i zabójstwa zastraszanych handlarzy.

Pitbull nowe porządki Drawno gdzie obejrzeć?

Dzięki szczerości, pomysłowości i popularnym akcjom, które nie zwykle są zgodne z założeniem, film był się hitem i łatwo, zdecydowano się na nową stronę Bitbulla.

klik i ogladaj film

Inna stronę kultowego filmu, Pitbull Nowe sposoby, wspomina o policjancie, Dariuszu „Majami” Wilkowskim, który za każdą cenę, chce złapać groźnych gangsterów, zakłócających system nie właśnie na Mokotowie, lecz także w wszystkiej Warszawie. Chcą oni do zrealizowania tak zwanych porządków, stąd tytuł drugiej połowie.

W trakcie akcji, wyraża się jednak, że gangsterzy, są zamieszani w popularną sprawę, chodzi bowiem o serię zabójstw i porwań, przez tak zwany Gang Obcinaczy Palców. Gang porywał ludzi, których mordował i zmniejszałby mi palce, by nie doprowadzić do identyfikacji osób.
Funkcjonujący w pojedynkę Majami, dla dobra sprawy, postanawia połączyć energie z Gebelsem, Igorme oraz Barszczykiem, którzy podążają śladem gangsterów już dłuższy godzina oraz potrafią wielka wiedzę na fakt strategii działania gangsterów.

Pitbull nowe porządki Drawno gdzie obejrzeć?

Majami, trafia na plan, uświadomienia handlarzy o grożącym im niebezpieczeństwie. Pozostawia również namiary na siebie w tłach, w jakich gangsterzy pobierają haracz. Plan szybko pada. Właścicielka salonu fryzjerskiego ostrzega bandytów przed zasadzką dodatkowo nie powraca do zatrzymania. Darek nie układa się poddać i szuka innego środka na zatrzymanie gangsterów.

Majami, zyskuję cenne porady odnośnie planowanych zamieszek na Mokotowie. Nikt wprawdzie nie chce pomóc mu zdobyciu zasadzki.
Oba komisariaty próbują zwalić rzecz na kolejny.

Pitbull nowe porządki Drawno gdzie obejrzeć?

Nie posiadając wyboru grupa policjantów określa się przeprowadzić treść i uniknąć kolejnych morderstw. Niestety, podczas prac nie powtarza się złapać najgroźniejszego przestępcy. Na jego dostrzegaj policjanci trafiają jednak później, gdy próbował odebrać haracz. Długie przesłuchiwania, złe traktowanie wymaga jednak gangstera do wymiany.

W obawie o wysoki wyrok, zaczyna sypać pozostałych gangsterów, odpowiedzialnych za porachunki mafijne w zeszłym etapie. Niestety, lekkomyślność bandyty doprowadziła do załatwienia jego matk. Uważała stanowić wtedy Zemsta za zgodę z policją. Podczas zeznań, gangster zaczyna sypać. Składa również zeznania obciążające siebie, bo wynika z założenia, że gdy się nawracać, to po całości.

Nadaję się do korzystania udziału w potrójnym zabójstwie, obcięcia palców i zakopania ciał wszystkich trzech ofiar. Wskazuje i miejsce, w jakich zakopano ciała. W ten możliwość, pazbywa się możliwości świadka koronnego. Tymczasem zaczyna powracać spokój. Handlarze przekazują różne, obciążające informację na fakt handlarzy, nie czując już żadnego zagrożenia z ich cechy.

Pitbull nowe porządki Drawno gdzie obejrzeć?

Podekscytowany policjant różni się uzyskanymi danymi z partnerem i wyjeżdża na nową akcję. Majami wraz z szkołą policjantów wraca na grunt bazaru. po dokonaniu sklepu, zakłada się obserwacja z naturalnego pomieszczenia po automatach do zabawy. Wtedy do samego ze sklepów, wchodzi Boss. Dotknięty słowami handlarza, postanawia zwrócić się w ręce policji.

Świadom, obserwacji miejsca, określa się zapytać o haracz. Gdy sięga po pieniądze, w niniejszym czasie do pokoju wpada policja i dokonuje zatrzymania. Boss określa się na zgodę z policją, na poczet mniejszego wyroku również ofercie zawarcia związku małżeńskiego podczas odbywanego kary. Gdy powtarza się dołączyć do zrozumienia, sprawy wymykają się nieco spod kontroli.

Dochodzi do zabójstwa, w jakim ginie Boss, a główny aktor, zabierający się w siłę policjanta Majami, zostaje zdegradowany. Na ostatnim poziomie film się kończy.
Pełny akcji, wulgaryzmów i niepochlebnych, policyjnych akcji film, został dwukrotnie nominowany do nagrody. Posiada wielu dobrych sylwetki także z pewnością poleca się na miejscu innych produkcji kryminalnych.

Pitbull nowe porządki Drawno gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Pitbull nowe porządki

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o